Väljaspool tööaegasid erakorralised vastuvõtud, aja broneerimine läbi Loomaarsti nõuandeliini telefonil 9000112 (3,00 eur/min)

E-post

Kirjuta meile

Telefon

+372 53073418

Aadress

Kentmanni 15,Tallinn

Oleme avatud

E-T; N-R kell 9-18; L: 10-16

Südalinna loomakliiniku meeskonnaga on ühinenud koerte käitumisnõustaja Jarmo Nikolai!

Jarmo ütleb enda kohta nii:

✨Koerad on minu elus olnud lapsepõlvest alates. Koerte treenimise ja omanike juhendamise juurde jõudsin mõne aasta eest, kui asusin õppima Nordic Education Center for Dog Trainers nimelisse kooli, mis koolitab positiivsete meetoditega treenereid. Sealt edasi keskendusin juba rohkem koerte käitumisele ja sellega seotud põhilisemale murele – agressiivsusele. Olen läbinud briti veterinaari ja rahvusvaheliselt tunnustatud käitumisnõustaja, dr Amber Batson’i kursuse “Agression in dogs for animal professionals” ning tuginen juhtumite lahendamisel suuresti tema ideoloogiast.
Lisaks käitumisnõustamisele on minu suuremad tugevused koerte kehakeele lugemine/tõlgendamine, stressiga seotud teemad ning veokoerasport ja sellega seonduv. Lisaks olen tegev Eesti Siberi Husky tõuühingus ja tegelen ka koerte toortoiduga.✨

 Koerte käitumisnõustamise eesmärk on aidata kaasa koerte käitumisprobleemide lahendamisele ja trauma tagajärgedega toimetulemisele.
 Jarmo võtab vastu Südalinna loomakliinikus, aja registreerimine telefonil +372 53073418

Veel uudiseid