Väljaspool tööaegasid erakorralised vastuvõtud, aja broneerimine läbi Loomaarsti nõuandeliini telefonil 9000112 (3,00 eur/min)

E-post

Kirjuta meile

Telefon

+372 53073418

Aadress

Kentmanni 15,Tallinn

Oleme avatud

E-T; N-R kell 9-18; L: 10-16

Lemmikloomakindlustus

Lemmiklooma-kindlustus

Lemmikloomaga loomaarstil käimine on üsna kulukas. Tihti ei mõelda loomaga kaasnevatele veterinaarkuludele enne, kui lemmik on haigestunud väga tõsiselt või temaga on juhtunud erakorraline õnnetus.

Lemmikloomakindlustus on turvaline võimalus tagada enda lemmikloomale vajalik arstiabi. Tasudes igakuiselt pisikese kuumakse, saate olla kindlad, et raha puudumisel loom ravita ei jää.

PAKUME LEMMIKLOOMAKINDLUSTUST KOOSTÖÖS IF KINDLUSTUSEGA, SEST:

PAKUME LEMMIKLOOMA-KINDLUSTUST KOOSTÖÖS IF KINDLUSTUSEGA, SEST:

Hukkumise, varguse ja kadumise kaitse kehtib ka Euroopa Liidus, Norras ja Šveitsis.

Kindlustuskaitse kassidele kehtib kui kass viibib hoones. Kindlustuskaitse koertele kehtib ka väljaspool hoonet, kui on täidetud tingimustes kirjeldatud ohutusnõuded.

Kindlustus ei hüvita: näiteks hammaste raviga seotud kulu, parasiitide põhjustatud ravi (kärntõbi), krooniliste haiguste ravi, pärilikke ja kaasasündinud haiguste ravi, kaitsesüstimist, küünte lõikamist, kõrvade puhastamist jne.

Pane tähele! Looma Ifis esmakordsel kindlustamisel või kui looma ei ole Ifis järjepidevalt kindlustatud rakendatakse osade kindlustusriskide puhul ooteperioodi. Ooteperiood looma haigestumisel on 14 päeva (ei hüvitata ravikulu, ega hukkumist haiguse tagajärjel), reisitõrkel 2 päeva.

Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvu tingimustega: